Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( RADCA PRAWNY )

Internetowy Aukcyjny Dom Sprzedaży Win Kolekcjonerskich a kwestie zezwoleń i koncesji na sprzedaż alkoholu

Mam pomysł na założenie działalności gospodarczej, która zajmowała się będzie sprzedażą przez internet win kolekcjonerskich Chcę otworzyć Internetowy Aukcyjny Dom Sprzedaży Win Kolekcjonerskich ale moje wątpliwości budzi fakt czy prowadząc tego typu działalność będę potrzebował koncesji na sprzedaż alkoholi.

Drugi problem to w jakim mieście starać się o uzyskanie koncesji bowiem obecnie tymczasowo mieszkam i przebywam na terenie Wielkiej Brytanii a działalność chciałbym prowadzić na terenie Polski

Kolejny problem to czy w przypadku gdy klient wystawi znaczna ilość win kolekcjonerskich a znajdzie się na to inny nabywca i zakupi ta znaczną ilość to czy tu będzie wymagana koncesja na sprzedaż hurtowa wyrobów alkoholowych.

Proszę o praktyczne wskazówki w jaki sposób można rozwiązać mój problem najłatwiej i najmniejszym kosztem. Może są jakieś furtki prawne na obejście przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / radca prawny