Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( RADCA PRAWNY )

Kontrakt menadżerski, odszkodowanie za złe wyniki finansowe spółki z o.o.

Jestem prezesem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Mam podpisaną umowę o świadczenie usług zarządczych. Świadczę je w ramach ramach pozarolniczej działalności. Korzystam na tym z punktu widzenia składek na ubezpieczenie społeczne.

  Problem jest w tym, że od roku wyniki finansowe spółki z powodu kryzysu nie są zbyt dobre i powoli spółka traci płynność finansową. Około miesiąc temu główny udziałowiec sprzedała swoje udziały na rzecz konkurencyjnej spółki. Konkurencja spółka szykuje się do przejęcia także funkcji prezesa zarządu.

  Od nowego udziałowca otrzymałem ostrzeżenie i sygnał że mam się zwolnić z funkcji najlepiej w drodze porozumienia bo nie zamierzają płacić mi wysokiej odprawy zastrzeżonej w kontrakcie menadżerskim. Ostrzeżono mnie że w przeciwnym przypadku skierują do mnie roszczenie o odszkodowanie za złe wyniki finansowe spółki.

  Proszę o poradę prawną i ocenę mojej sytuacji.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / radca prawny