Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( RADCA PRAWNY )

Sankcje za telefoniczne nękanie przez przedstawicieli handlowych, postępowanie przed UOKiK

Witam, prowadzę firmę usługową w jednym z centrum handlowych w Warszawie. Zainspirował mnie ostatnio wyrok urzędu Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o którym przeczytałem w rzeczpospolitej, który ukarał pewne duże wydawnictwo za wysyłanie listów ze swoją ofertą oraz zapowiedziami loterii, informując jednocześnie o szczególnych przywilejach swoich klientów.

Jako przedsiębiorąc cięgle otrzymuje listy od rożnych firm i wydawnictw z takimi propozycjami ale najbardziej dotkliwe są dla mnie ataki przeprowadzane przez przedstawicieli handlowych którzy wykonują do mnie kilkanaście telefonów dziennie proponując mi różne towary lub usługi.

Sytuacja jest na tyle poważna że ciągle dzwonią te same firmy i ci sami ludzie pomimo tego, że wielokrotnie prosiłem te osoby o usunięcie mojego numeru z ich bazy i nie dzwonienie.

Czuje się nękany przez te firmy, ponadto zajmują mój czas na niepotrzepane odbieranie telefonów, ciągle kłótnie i niepotrzepane rozmowy.

Czy zgodnie z prawem mogę temu przeciwdziałać i zgodnie z prawem żądać pieniędzy za oferowanie produktów lub usług , których nie zamawiałem lub odszkodowania za stratę czasu na zbędne rozmowy ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / radca prawny