Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PORADY PRAWNE PRAWO PRACY

Prawa i obowiązki pracodawców i pracowników zostały przez ustawodawcę pisane w prawie pracy (przepisy prawa pracy, kodeks pracy).

To rozbudowane i szczegółowe regulacje dlatego ciężko jest swobodnie się w nich poruszać komuś, kto nie ma praktyki w sprawach prawnych.

Łatwo w takich sytuacjach (które przecież dotyczą prawie każdego, w każdym razie każdego, kogo dotyczy stosunek pracy) pominąć jakiś termin, ważną czynność i w efekcie stracić możliwość albo przywilej, który ustawowo się należy.

Krok ( 1 ): zapytaj o poradę --- > porada prawna

Aby uniknąć takich strat warto zainwestować w fachowe wsparcie prawne w postaci porady prawnej od prawnika, który na co dzień zajmuje się przepisami prawa pracy.

Polecamy nasze usługi w zakresie opiniowania umów o pracę (umowy okresowe, na czas nieokreślony, kontrakty, z zakazem konkurencji), rozwiązywania takich umów (we wszystkich wariantach m.in. dyscyplinarnie, za wypowiedzeniem, za porozumieniem stron) oraz innych porad związanych z prawem pracy.

W razie potrzeby istnieje mozliwość reprezentowania przez nas Twoich interesów we wszelkich sporach dotyczących stosunku pracy.

Nasza specjalizacja:

  1. Kodeks pracy
  2. Prawa pracowników
  3. Urlopy, premie, nadgodziny
  4. Mobbing, dyskryminacja
  5. Prawa pracodawców
  6. Umowy o pracę
  7. Rozwiązywanie umów

Powyższe zagadnienia i pokrewne ( w poradach )

POTRZEBUJESZ PORADY PRAWNEJ?