Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( RADCA PRAWNY )

Odpowiedzialność z tytułu 299 ksh, wadliwa uchwała o odwołaniu członka zarządu, próba wykreślenia prezesa z KRS

W latach 2007-2008 byłem prezesem spółki z ograniczona odpowiedzialnością. Pod koniec 2008 roku dostałem propozycję objęcia funkcji innej spółki akcyjnej z innej branży i złożyłem rezygnację z funkcji prezesa spółki z o. o.

  Po złożeniu rezygnacji odbyło się zgromadzenie wspólników, które w mojej obecności podjęło uchwałę o przyjęciu mojej rezygnacji.

  Dziś dowiedziałem się że przeciwko mnie wytoczone jest postępowanie sądowe o zaplątać w trybie 299 ksh jako członka zarządu odpowiedzialnego za zobowiązania spółki.

  Po interwencji, którą zgłosiłem telefonicznie do byłego głównego udziałowca spółki dowiedziałem się, że uchwała o odwołaniu mnie z członka zarządu była podjęta w złym trybie, że KRS nie przyjął mojej rezygnacji i formalnie dalej jestem prezesem i odpowiadam za spółkę i jej zobowiązania.

  Proszę o poradę prawną najlepiej jakiegoś prawnika starego wygi który pomoże mi uniknąć odpowiedzialności i pomoże mi wyplątać się z tej kłopotliwej i kosztownej dla mnie sytuacji.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / radca prawny