Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( RADCA PRAWNY )

Upadłość konsumencka,skutki upadłości, procedura uzyskania upadłości konsumenckiej

Proszę o poradę prawna w kwestii mojego zadłużenia. Wpadłem w pułapkę kredytową z powodu utraty pracy nie jestem w stanie spłacać zadłużenia. Bank wziął komornika i i bęą licytować mój majątek, którego nie starczy na zaspokojenie wszystkich długów i innych wierzycieli od których pożyczałem pieniądze. Zastanawiam się na złożeniem wniosku o upadłość konsumencką. Proszę o poradę czy mogę zrobić to sam czy musi to zrobić wierzyciel czyli bank? Ile taki wniosek kosztuje gdzie się go składa i kto będzie decydował o tym czy dostanę upadłość? Dodatkowe i kluczowe pytanie brzmi czy po ogłoszeniu upadłości będą umorzone wobec mnie wszelkie moje zobowiązania pieniężne i czy coś mi grozi jeżeli za trzy lata będę posiadał jakiś majątek czy wtedy będą mogli mi go zabrać?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / radca prawny