Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( RADCA PRAWNY )

Rozwiązanie umowy na dotację z UE

Jesteśmy firmą zajmującą się przetwórstwem owocowo warzywnym. Wykonywaliśmy projekt rozbudowy zakładu na którą mieliśmy otrzymać dofinansowanie ze środków UE, zawarliśmy z stosowną umowę Marszałkiem Województwa. Od czau podpisania umowy sytuacja finansowa zakładu trochę się zmieniła i obecnie zakład ma inne priorytety. Inwestycja jest na etapie projektów i uzgodnień administracyjnych. Bank który miał finansować projekt zaczyna robić problemy z wypłacaniem transz kredytu. Ze względu na to że sytuacja na runku jest trudna a inwestycja jest na początkowym etapie to chcielibyśmy od niej odstąpić i uzyskać pomoc prawną w prowadzeniu negocjacji mających na celu rozwiązanie umowy na na dofinansowanie z UE oraz rozwiązaniu umów z bankiem i kontrahentami.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / radca prawny