Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SANITARNE )

Kontrola żywności przez WIJHARS i PIH, zakaz sprzedaży miodu

Prowadzę sklep z eko żywnością, zaopatruje się bezpośrednio u producentów rolnych. W ubiegły poniedziałek miałem połączoną kontrolę PIH i Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno Spożywczych, kontrola dotyczyła głównie sprzedawanego w moim sklepiku miodu.

Pobrano do kontroli próbki z których analizy laboratoryjne wykazały, że miód nie spełniał wymogów określonych w rozporządzeniu ministra rolnictwa. Inspektor wydał mi decyzję administracyjną zakazującą wprowadzenia miodu do obrotu z powodu zbyt niskiej liczby diastazowej oraz złego oznaczenia na etykietach.

Proszę o poradę co mogę z tym towarem zrobić czy mogę go zużyć na własne potrzeby?

Rozumiem że nie mogę towaru sprzedać z oficjalna nazwą jako miód ale czy wobec tego mogę towar sprzedać pod nazwą słodzik ekologiczny lub coś podobnego? Czy można gdzieś się odwołać od tej decyzji ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo sanitarne