Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SANITARNE )

Lotnisko Okęcie, wykonanie izolacji akustycznych

Jestem mieszkańcem Gminy Raszyn, jakiś czas temu złożyłem do lotniska Chopina prośbę o wykup mojej nieruchomości z powodu utraty ich wartości ze względu na hałas. Po utworzeniu przez Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwały o tworzeniu Obszaru Ograniczonego Użytkowania wokół lotniska Chopina dla okolicznych dzielnic i gmin złożyłem wniosek z prośbą o wykonanie izolacji akustycznych w moim budynku. Sąsiedzi którzy złożyli wniosek wcześniej niż ja mają już wykonana izolacje akustyczną. Ja nadal czekam na wykonanie ekspertyz w celu określania, czy w danym obiekcie przekroczone są dopuszczalne nomy hałasu. Moje telefony i upominania się o biegłego nie przynoszą żadnych rezultatów, proszę o pomoc prawną w celu przyśpieszenia mojej sprawy.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo sanitarne