Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SANITARNE )

Nakaz usunięcia błednych oznakowań z opakowania

Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego nakazano mojej firmie usunąć z oznakowania opakowań jednostkowych suplementu diety rysunki stawu promieniującego bólem. Polecanego jako środek wspomagający przy dolegliwościach reumatycznych, w czasie rekonwalescencji, przy bólach i sztywności stawów, przy odczuwalnym dyskomforcie z powodu nieprawidłowego funkcjonowania stawów. Określono termin, nakazano uiścić opłatę za czynności kontrolne. W uzasadnieniu decyzji podano, że PPIS wydał powyższą decyzję w związku z wynikami kontroli sanitarnej w zakresie oceny zgodności znakowania z obowiązującymi przepisami środka spożywczego produkowanego przez moją firmę. W wyniku kontroli organ ustalił, że na opakowaniu zewnętrznym produktu umieszczona jest grafika wskazująca na bolesność określonych miejsc w organizmie człowieka oraz w ulotce zawarte są informacje jednoznacznie kojarzone przez przeciętnego odbiorcę produktu z określonymi efektami leczniczymi po jego spożyciu co w ocenie organu stanowi naruszenie prawa w szczególności przepisów ustawy z dnia 25.08.2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Nie zgadzam się z decyzja organu, poszukuję skutecznej pomocy radcy prawnego i proszę o sporządzenie odwołania

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo sanitarne