Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SANITARNE )

Kara pieniężna za uniemożliwienie pracownikom Sanepidu przeprowadzenia urzędowej kontroli żywności

Jestem właścicielem restauracji w Warszawie, lokal prowadzę od kilku miesięcy. Lokal otwierany jest około godziny 12 i czynny jest do późnych godzin nocnych. Około godziny 10 przychodzi cześć personelu restauracji w celu przyjęcia towarów od dostawców oraz dokładnego posprzątania restauracji przed jej otwarciem. Około miesiąc temu około godziny 10 przed otwarciem restauracji chciała odwiedzić restaurację przedstawicielka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego by przeprowadzić kontrolę sanitarną. Tak się złożyło, że tego dnia przyjmowała towar nowa pracownica i odmówiła wpuszczenia inspekcji, kazała im przyjść w godzinach otwarcia restauracji jak będzie kierownik restauracji. Za ten incydent została mi wymierzona kary pieniężnej w związku z faktem uniemożliwienia pracownikom PSSE przeprowadzenia urzędowej kontroli żywności. Chcę się od niej odwołać i proszę o pomoc w sformułowaniu zarzutów do odwołania.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo sanitarne