Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SANITARNE )

Uciążliwość sąsiedzka z powodu klubu muzycznego

N moje zawiadomienie zgłoszone do Państwowej Inspekcji Sanitarnej przedstawiciele Inspektoratu przeprowadzili pomiar poziomu hałasu dochodzącego do mojego mieszkania z klubu muzycznego dyskoteki znajdującego się w piwnicach mojego budynku. Pomiary wskazały przekroczenie dopuszczalnego poziomu dźwięku o 3 dB w jednym z dwóch badanych pomieszczeń, tj. sypialni. Wyniki pomiarów zapisano w protokole , następnie wysłano do stron wraz z zawiadomieniem o możliwości złożenia wyjaśnień w sprawie. Właściciele lokalu muzycznego przedstawili własne pomiary wyrażone w opinii, według wskazań ich biegłego poziom dźwięków w lokalu i poza nim jest w normie. Organ I instancji wydał decyzję i umorzył postępowanie. Po otrzymaniu decyzji zleciłem biegłem u wykonanie pomiarów hałasu w moim mieszkaniu i stwierdził przekroczenie o 2 dB od dopuszczalnej normy. Chciałbym odwołać się od decyzji i doprowadzić do zamknięcia lokalu muzycznego lub nakazania właścicielom doprowadzenia klubu muzycznego do stanu nie powodującego uciążliwości sąsiedzkiej. Proszę o poradę prawną. Jestem z Warszawy i mogę osobiście donieść niezbędne dokumenty konieczne do sporządzenia odwołania.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo sanitarne