Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO UBEZPIECZENIOWE )

Oszukańcza polisa na życie– ubezpieczyciele a parabanki

Około 10 lat temu wykupiłem polisę na życie w znanej ogólnopolskiej firmie ubezpieczeniowej zajmującej się usługami finansowymi. Oferta była przedstawiona bardzo korzystnie, ja miałem wpłacać pieniądze co miesiąc a w zamian za to firma miała inwestować moje pieniądze . Obiecywany zysk miał wynosić co najmniej kilkanaście procent rocznie.

Po dziesięciu latach zrezygnowałem z ubezpieczania i zażądałem wypłaty moich oszczędności. Okazało się, że po potrąceniu opłat i prowizji, kwota do wypłaty jest ledwo powyżej kapitału który wpłaciłem i jest poniżej inflacji.

Proszę o odpowiedz i poradę czy jest szansa na walkę z ubezpieczycielem bo w mojej ocenie działalność ta przypomina działalność agencji parabankowych, czuje się przez nich oszukany ? Czy takie instytucje maja jakieś ograniczenia ? Do kogo się zwrócić i na co się powołać ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo ubezpieczeniowe