Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO UBEZPIECZENIOWE )

Odszkodowanie od Skarbu Państwa za złe warunki wykonywania kary pozbawienia wolności

Mój wujek dwa lata temu został złapany samochodem jak jechał po spożyciu alkoholu. Była sprawa sądowa i dostał wyrok w zawieszeniu. Niestety miał pecha i po wyroku został dwukrotnie złapany przez policje jak jechał po spożyciu alkoholu, raz na rowerze raz traktorem. Była druga sprawa sądowa i sąd nakazał mu odsiadkę wyroku w zakładzie karnym. W zakładzie odsiedział 7 miesięcy został przedterminowo zwolniony. Wujek jest uczciwą osoba nigdy nic nie ukradł, chodził do kościoła, ma tylko problemy z alkoholem. Czas jaki spędził w wiezieniu bardzo odbił się na jego zdrowiu i jego psychice ponieważ musiał odsiadywać wyrok z kryminalistami w przeludnionych celach. Chcielibyśmy żądać odszkodowania od skarbu państwa za pogorszenie stanu zdrowia wujka ponieważ z powodu tragicznego stanu zdrowia nie jest dziś nie jest w stanie wykonywać żadnej pracy zarobkowej

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo ubezpieczeniowe