Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO UBEZPIECZENIOWE )

Odszkodowanie za skutki kolizji, zabezpieczenie dowodów

.Potrzebuję porady prawnej, miałam kolizję drogową.Wina nie była moja. Wjeżdżając na parking,gdzie samochody były zaparkowane po obu stronach,okazało się że jest wolne miejsce po stronie lewej. Zatrzymałam się i tyłem wjeżdżałam na wolne miejsce. W trakcie tego monewru z prawej strony wycofywał samochód i uderzył mnie w prawą stronę . Mam urwany tylny zderzak z zaczepów zagięty tylny błotnik,pęknięty klosz lampy. Do ugody nie doszło.Wezwałam policję ,która uważała że kierowca tamtego samochodu nieudzielił pierwszeństwa przejazdu.Odmówił przyjęcia mandatu.Sprawę skierowano do sądu. Na termin rozprawy sprawca wypadku nie stawił się był prawdopodobnie w szpitalu z innego powodu. Następny termin odroczono bez terminu. Już wiem że sprawy nie będzie bo sprawca znowu przebywa w szpitalu. Chcę sprzedać samochód ale sprawa sądowa jest nie rostrzygnięta. Co mam zrobić ,aby nie było przedawnienia sprawy

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo ubezpieczeniowe