Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO UBEZPIECZENIOWE )

Błąd w sztuce lekarskiej, odszkodowanie od lekarza

Urodziłam synka z przepukliną- oponowo- mózgową,wodogłowiem, stopami w ustawieniu szpotawym, rozszczepem podniebienia oraz z padaczką typu westa, dziecko przeszło także zapalenie opon mózgowych przy tylu wadach dziecko będzie do końca życia niepełnosprawne i niedorozwinięte. Lekarz prowadzący moją ciąże w trakcie robienia USG nic nie wykrył a powinien wykryć je już w trzecim tygodniu ciąży. Pod koniec ciąży leżałam w szpitalu nawet nie zrobił USG po mimo że się żle czułam. Chciałabym założyć mu sprawę w sądzie i starać się o odszkodowanie lub rentę. Proszę mi napisać poradę prawną online i wyjaśnić jakiego typu odszkodowanie mogę się ubiegać i jakie szanse są na wygranie takiej sprawy.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo ubezpieczeniowe