Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO UBEZPIECZENIOWE )

Brak ważnego ubezpieczenia OC, ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny, roszczenia odszkodowawcze

Trzy lata temu byłem sprawcą drobnej kolizji drogowej. Zima,zła widoczność itp. Przyznałem, że wina leży po mojej stronie. Samochód, którym się poruszałem należał do właściciela firmy ,na rzecz której pracowałem. Po jakimś czasie okazało się, że polisa odc. była nieważna jako, że samochód właściciel i zarazem pracodawca kupił od innej osoby i nie przerejestrował, ani też nie ubezpieczył auta w ciągu 30 dni od daty zakupu. Sprawa trafiła do funduszu gwarancyjnego,który wypłacił odszkodowanie za uszkodzenie auta osobie poszkodowanej przeze mnie. Obecnie Fundusz kieruje sprawę do sądu. Nie czuję się absolutnie winnym. Sądzę, że nie powinienem ponosić za właściciela auta konsekwencji finansowych.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo ubezpieczeniowe