Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO UBEZPIECZENIOWE )

Prawo do renty rodzinnej, interpretacja przepisów art. 70 ustawy z dnia z 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Fundus

Moje pytanie dotyczące interpretacji przepisów art. 70 ustawy z dnia z 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (t.j. Dz.U. z 2009 r. nr 153, poz. 1227 z późn. zm.).

Trzy miesiące temu zmarł mój mąż, był jedynym żywicielem naszej rodziny. Ja mam ukończone 53 lata, zamieszkiwałam z mężem do jego śmierci w naszym wspólnym mieszkaniu, nasze dorosłe dzieci wyjechały za granice, tam pracują i zamieszkują i nie zamieszkiwały razem z nami.

Obecnie jestem bez środków do życia. Proszę o poradę prawna czy przysługuje mi renta rodzinna po mężu jeżeli tak to na jakich zasadach i w jakiej wysokości?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo ubezpieczeniowe