Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO BUDOWLANE )

Inwestycja w psaż handlowy Czerwona Torebka

Interesuje mnie porada prawna, opinia o firmie i opinia do umowy najmu oraz zakupu lokalu handlowego w ramach ogólnopolskiej sieci pasaży handlowych Czerwona Torebka, z gwarantowana roczną stopą zwrotu z inwestycji na poziomie 8% przez okres 15 lat.

Zgodnie z informacje strony sprzedającej po podpisaniu umowy, własność lokalu przechodzi na Inwestora. Równocześnie podpisywana jest umową najmu z firmą Czerwona Torebka na wynajem zakupionego lokalu i podobno już jod pierwszego dnia lokal zaczyna generować zyski.

Interesuje mnie to czy umowa nie zawiera haczyków oraz na ile pewny jest gwarantowany zwrot który zapewnia sprzedający co będzie w sytuacji gdy mój lokal nie znajdzie najemcy przez pewien okres czy wtedy tez otrzymuje czynsz? Czy będę mógł rozwiązać umowę i sam dysponować lokalem ? Czy umowa zabezpiecza moje interesy ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo budowlane