Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO BUDOWLANE )

Obalenie nakzu rozbiórki, problem nieprawidłowego przebiegu granic pomiedzy nieruchomościami

Pisze do Państwa w sprawie już wam znanej, zgłaszałem do was swój problem około rok temu, wtedy byłem już po całej procedurze łącznie w wyrokiem w NSA który nakazywał mi rozbiórkę obiektu budowlanego wybudowanego bez pozwolenia na budowę. Powód nakazu rozbiórki był taki że jest on za blisko usytuowany od strony granicy z sąsiadem i nie było możliwości przebudowy budynku.

Wasz prawnik który zajmował się moja sprawą po zapoznaniu się z aktami powiedział że po wyroku NSA w zasadzie już się nic nie da zrobić, chyba żeby się okazało że obiekt i mapki geodezyjne są narysowane nieprawidłowo granica przebiega inaczej niż na mapkach bo tak się często zdarza u innych ludzi.

Po sprawdzeniu tego na geoportalu, wyszło że granica j może być przesunięta i niezgodna ze starymi mapami.

Doradzono mi żeby dokładnie sprawdzić i następnie wystąpić do gminy ze sprawą o rozgraniczenie, dziś już jestem po sprawie, miałem trochę szczęścia i mam ugodę zatwierdzająca nowy przebieg granicy działki był nieprawidłowy, że granica wchodziła około 1,7 m na moja działkę.

Proszę zatem teraz o poradę czy jeżeli zmienił się stan przebiegu granicy pomiędzy działkami i obecnie obiekt do którego mam nakaz rozbiórki jest usytuowany w odległości około 2 m od granicy z działka sąsiada to czy jest szansa na wzruszenie tego nakazu rozbiórki i zalegalizowanie obiektu.

Proszę o wskazówkę prawną co do działania

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo budowlane