Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO BUDOWLANE )

Zasady budowy domu na działce rolnej, siedlisko rolnicze

Bardzo proszę o rozwiązanie wątpliwości w sprawie działki siedliskowej. Jestem przed zakupem działki siedliskowej i chciałbym wybudować na niej dom. W planie zagospodarowania przestrzennego działka widnieje jako działka rolno/budowlana. Bylem w Urzędzie Gminy i tam dostałem informacje, że muszę spełnić następujące warunki: -własna przydomowa oczyszczalnia -budynek parterowy lub parterowy z użytkowym poddaszem -pod działalność rolnicza i tylko tyle nie dostałem żadnych informacji jaka powierzchnie misi posiadać działka żeby uzyskać pozwolenie do budowy na niej Nie jestem tez rolnikiem a w internecie wyczytałem, że pozwolenie na budowę siedliskowa na takiej działce otrzyma tylko rolnik. Czy żeby zostać rolnikiem muszę nabyć tylko 1ha przelicznikowy ziemi i automatycznie będę traktowany jako rolnik? Czy posiadając 1ha ziemi i będąc rolnikiem będę mógł budować na działce siedliskowej o wielkości 30-40 arów która nie wchodzi w ten 1ha ziemi tylko znajduje się w innej miejscowości ? Czy działka siedliskowa na której mam zamiar budować musi mieć powierzchnie 1ha?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo budowlane