Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO BUDOWLANE )

Zakup ziemi rolnej pod budowę hotelu, ocena obowiązywania ustaleń w studium zagospodarowania przestrzennego

Znalazłem atrakcyjną cenowo działkę, która w klasyfikacji jest zapisana jako rolna. Działka znajduje się w gminie Baranów koło Żyrardowa niedaleko planowanego zjazdu z autostrady A2 w Wiskitkach. . Działka nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, obowiązuje tylko stare studium zagospodarowania przestrzennego, które określa że na przedmiotowej działce może być realizowana budowa siedliskowa. Dowiadywałem się wstępnie w Gminie o możliwość wybudowania w tamtym rejonie budynku Hotelowo restauracyjnego i otrzymałem,m informację że ustalenia studium nie stanowią prawa miejscowego i jest możliwa budowa Hotelu jeśli otrzymam decyzję o warunkach zabudowy. Sprzedawcy bardzo zależy na sprzedaży tego terenu i zaproponował mi spisanie warunkowej umowy przedwstępnej, która wejdzie w życie jak otrzymam zgodę na budowę hotelu Proszę o ocenę prawną czy informacja którą otrzymałem w gminie jest prawdziwa i faktycznie można budować obiekt inny niż wskazany w studium. Boję się zainwestować swoje pieniądze w teren który nie będę mógł przeprowadzić inwestycji i a niniejszy zakup ziemi chciałbym przeprowadzić z państwa pomocą w bezpieczny sposób.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo budowlane