Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO BUDOWLANE )

Pułapki w umowie na remont mieszkania

Zakupiłem mieszkanie w Warszawie w Ursusie po bardzo korzystnej cenie. Sprzedający był na tyle uprzejmy, że pomógł mi znaleźć sprawdzoną firmę budowlaną, która miała dokonąć prac remontowych tego mieszkania.

Nie zawarłem z tą firmą żadnej umowy pisemnej, uzgodniliśmy tylko ustnie, że wykonają dla mnie usługę położenia gładzi gipsowej, pomalują sciany i położą płytki w łazience i w kuchni. Uzgoniliśmy cenę a ja dałem zaliczkę.

W trakcie prowadzenia prac zaszła potrzeba przeniesienia gniazdka elektrycznego oraz kranu i umywalki.Dziś otrzymałem rachunek od firmy opiewający na kwtę która jest dwa razy wyższa od tej, którą uzgodniliśmy.Po telefonie do właściciela z prośbą o wyjaśnienie dlaczego kwota do zapłaty jest wyższa od uzgodnionej oznajmił mi, że musieli wykonąć wiecej prac niż początkowo uzgodniliśmy, że odatkowo zmieniali instalację elektryczną, zrywali stare płytki, że musieli zapłacić za utylizację tych odpaów.

Uważam, że wpadłem w pułapkę przy zawarciu umowy na remont mieszkania. Proszę o pomoc prawną w rozwiązaniu problemu.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo budowlane