Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO BUDOWLANE )

Zmiany w planach zagospodarowania przestrzennego, protest mieszkańców w sprawie likwidacji Parku

Jesteśmy grupą osób, mieszkańców Warszawy z dzielnicy Śródmieście.

Zaniepokoił nas ostatnio fakt, że władze Warszawy chcą zlikwidować park przy ul. Szarej wprowadzając nowy plan zagospodarowania dla obszaru Jazdowa i Powiśla.

W naszej ocenie plan wyburzenia parku jest niezgodny ze studium kierunków zagospodarowania, przestrzennego jednak miasto twierdzi inaczej.

Prosimy o opinię prawną czy projektowany plan zagospodarowania przestrzennego Powiśla Południowego nie pozwala na wyburzenie parku. Interesuje nas też porada prawna dotycząca możliwości skutecznego zablokowania prac nad projektem planu zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje likwidację parku przy ul. Szarej.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo budowlane