Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PORADY PRAWNE )

Eksmisja lokatora do noclegowni, wstrzymanie czynności egzekucyjnych

Od kilku lat zajmowałem mieszkanie komunalne w którym kiedyś zamieszkiwała moja babcia. Miałem okresowe problemy z zapłatą czynszu i gmina wystąpiła do sądu o nakaz zapłaty i moją eksmisję. Sprawa jest u komornika od którego dostałem pismo o zajęciu wynagrodzenia. Proszę o poradę czy jest możliwość mojej eksmisji jeśli nie mam tytułu prawnego do innego mieszkania. Podobno komornik wystąpił do gminy z wnioskiem o wskazanie miejsca w noclegowni do której mam być wyeksmitowany. Czytałem różne opinie na ten temat i chciałbym otrzymać jednoznaczne stanowisko czy jako dłużnik mogę być eksmitowany na bruk lub do pomieszczenia tymczasowego czy nie jest to możliwe oraz czy jest możliwość wstrzymania czynności egzekucyjnych?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / porady prawne