Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO PRACY )

Dyscyplinarne zwolnienie z pracy z powou spożywania alkoholu poczas imprezy firmowej

Przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia odbyło się w naszej firmie spotkanie integracyjne. Takie spotkania odbywały się co roku od kilku lat, zawsze brał w nich udział nasz szef, na spotkaniach był także pity w drobnych ilościach alkohol. W tym roku nasz szef z powodu sytuacji rodzinnej nie wziął udziału w spotkani ale dał słowne przyzwolenie na zrobienie takiej imprezy okolicznościowej w godzinach pracy Koleżanki przyrządziły coś do jedzenia natomiast ja z koleą przynieśliśmy alkohol. Impreza zakończyła się przed wieczorem, nie było bałaganu. Kilka ni po imprezie szef wypytywał mnie i innych pracowników co się dziło. Przyznaliśmy że było wesoło i że piliśmy alkohol. Wydawłao mi się, że była milcżaca zgoda szefa na spożywanie alkoholu. Ku mojemy z dziweniu otrzymałem dzisiaj wypowiedzenie umowy w trybie 52 KP, jako uzasanienie pracodawca wskaza l rążące naruszenie obowiązków pracowniczych polegające na spożywanie alkoholu podczas pracy. Od incydentu nie minał jeszcze miesiąc. Proszę o poradę prawna jak się bronić prze dyscyplinarnym zwolnieniem z pracy

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo pracy