Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SPADKOWE )

Dział spadek przy braku udziału stron nioznanych z miejsca zamieszkania, Przesłanki ustanowienia kuratora

W 1994 zmarła moja babcia. Nie zostawiła testamentu. Spadek przysługuje mojej mamie 2/8 , jej siostrze 2/8 , bratu 2/8 oraz dzieciom zmarłego brata ( wnukowi 1/8 i wnuczce 1/8). Postanowieniem sądu z 1999 ustanowiono dla nich kuratora, gdyż nie wiadomo gdzie zamieszkiwali. Nadal nie wiadomo gdzie zamieszkują.

Pozostali spadkobiercy chcą się zrzec udziałów w spadku na rzecz mojej mamy ale nadal nie będzie całkowitą spadkobierczynią. Bo pozostaje kwestia wnuków nieznanych z miejsca zamieszkania.

Jaka procedurę należy przeprowadzić? Co zrobić aby mama była spadkobiercą w 100 % . Spadek to domek z działką 10 ar . Mama od 13 lat zajmuje się działką i robi opłaty za nią ...

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo spadkowe