Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SPADKOWE )

Ustalenie wartości spadku, zasady odliczania nakładów na nieruchomość

roszę o poradę prawną dotyczącą ustalenia wartości spadku wymaganej do rozliczenia pomiędzy spadkobiercami. Stan na chwilę bieżącą: Śmierć spadkodawcy to 2007 r. Postępowanie sądowe o podział spadku na 3 spadkobierców - r. 20048 Uregulowanie spraw związanych z podatkiem od spadku - 2008. Sprzedaż jednej z czterech nieruchomości z masy spadkowej r.2010 - rozliczenie uzyskanej ze sprzedaży kwoty z podziałem na 3 równe części.

Problem stanowi w moim przekonaniu ustalenie wartości: dwóch pozostałych nieruchomości zajmowanych przez pozostałych dwóch spadkobierców, do których mam prawo w 1/6 oraz jednej nieruchomości, do której mam prawo w 1/3.

Polega to na tym , że pozostali właściciele w rozliczeniach finansowych pomiędzy nami chcą odliczenia nakładów na remont który dokonali na przełomie 2002 i 2003 r.

Moim zdaniem proponowane przez nich kwoty odbiegają od rynkowych. Jak rozliczyć to zgodnie z prawem

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo spadkowe