Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SPADKOWE )

Testament sporządzony w stanie wyłączającym świadome podjęcie decyzji, podważenie testamentu

Wujek brat mojego taty zmarł w styczniu 2008 roku. Był kawalerem posiadał gospodarstwo rolne o powierzchni 8 ha. Moja siostra posiadająca gospodarstwo odwiedzała go za życia celem pożyczenia pieniędzy Gdy wujek zasłabł pani ze sklepu wezwała moja siostrę i pogotowie ratunkowe., które zabrało wujka do szpitala. Siostra dopiero po 2 tygodniach poinformowała nas, ze wujek jest w szpitalu. Kiedy dzwoniliśmy do niej podkreślała, ze wujek czuje się dobrze. Podczas wizyty w szpitalu wujek podłączony był do respiratora, przypięty pasami i nie reagował na nasza obecność Kiedy wujek był bardzo chory siostra spisała z nim testament, który prawdopodobnie zawiera zapis , iż ona dziedziczy gospodarstwo i do. Podkreślam, ze gdy wujek leżał w szpitalu siostra na miesiąc przed śmiercią wujka wyprzedała inwentarz żywy i sprzedała maszyny. Interesuje mnie porada prawna jak mam się zachować jestem bratanicą i chce złożyć wniosek o nabycie spadku z ustawy i dołączenie pozostałych bratanków i bratanic czy postępuje słusznie ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo spadkowe