Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO SPADKOWE )

Unieważnienie czynności prawnej z powodu demencji starczej, odzysk mieszkania

Proszę o radę prawną jakie kroki i w jakim kierunku powinnam poczynić w związku z następującą sytuacją: Moja matka zmarła 2 lata temu pozostawiając wykupione mieszkanie spółdzielcze w którym wraz nią zamieszkiwała i była zameldowana moja rodzona siostra (wtedy osoba samotna). Ostanie 4 lata życia moja matka była osoba niekontaktową z uwagi na daleko posuniętą demencję starczą. Po śmierci matki, siostra zerwała całkowicie kontakty ze mną i wszelkie próby nawiązania ich z mojej strony były bez efektywne. Po dwu latach od śmierci mamy, zdecydowałam wyjaśnić sprawy spadkowe i wtedy okazało się, że mieszkanie zostało przez siostrę sprzedane, o czym nie zostałam poinformowana. Nie mam również wiadomości o tym czy matka przed śmiercią spisywała w jakikolwiek sposób swą ostaniom wolę w sprawie. Chciałabym wyjaśnić sytuację prawną w jakiej się znalazłam i w związku z powyższym prosiłabym o wiadomość jak do sprzedaży mieszkania mogło dojść bez mojej wiedzy oraz w jaki sposób mogę sprawdzić, czy działanie mojej siostry było zgodne z prawem. Mam poważne obawy, że moje istnienie zostało zatajone. Potrzebuję pomocy w skutecznym odkręceniu transakcji sprzedaży mieszkania i odzyskaniu należnej mi części. Proszę o radę i pomoc prawną.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo spadkowe