Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO PRACY )

Zwolnienia w grupie medialnej, jak się zwolnic i uzyskać odprawę

Jestem zatrudniona w medialnej grupie Gremi, w firmie pojawiła się informacja że będą zmiany personalne i firma zwolni ponad sto osób a część zostanie przeniesiona do innych firm i miejsc pracy.

Jestem w grupie osób, która prawdopodobnie zostanie przeniesiona do pracy w innym miejscu i wstępnie ma to być Raszyn.

Już od dawna rozważałam odejście z firmy i złożenie wymówienia jednak tego nie zrobiłam, dojazdy do Raszyna będą dla mnie bardzo uciążliwe bowiem trasa ta jest bardzo zakorkowana o mieszkam w drugiej części Warszawy.

Proszę zatem o poradę jak wykorzystać tą cała sytuacje żeby jak najwięcej ugrać finansowo i odejść z pracy bez żadnych komplikacji. Czy przysługują mi odprawy związane ze zwolnieniami grupowymi? Jak rozstać się z pracodawcą ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo pracy