Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO PRACY )

Złamanie porozumienia z ZUS, hipoteka przymusowa

Prowadziłem firmę i miałem zaległości składkowe. Działalność została zamknięta ale zawarłem z ZUS porozumienie , że spłacę składki w ratach a w zamian za to ZUS nie będzie wszczynał wobec mnie postępowania egzekucyjnego.

  Składki miałem zamiar spłacić z pieniędzy które miałem uzyskać ze sprzedaży działki budowlanej która odziedziczyłem po rodzicach, miałem już kupc który się nią interesował..

  Mimo moich ustaleń z pracownikiem, ZUS w drodze decyzji wydanej na podstawie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych skorzystał z możliwości wpisu hipoteki przymusowej na mojej nieruchomości, przez co klient zrezygnował mi z zakupu działki.

  Proszę o poradę czy działanie ZUS nie jest nadużyciem uprawnień zakładu.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo pracy