Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( SPRAWY ROZWODOWE )

Surogatka - problematyka prawna zastępczego macierzyństwa

Problematyka prawna zastępczego macierzyństwa Moja bratowa wraz ze swoim mężem starali się o dziecko, po długotrwałym okresie leczenia okazało się jednak że bratowa jest bezpłodna i jedynym sposobem na posiadanie własnego dziecka jest skorzystanie z zastępczego macierzyństwa w postaci usług surogatki, która przyjmie do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową.

Problem w tym, że usługi tych Pań nie należą do tanich a mój brat i bratowa nie posiadają zbyt dużych zasobów finansowych i zwrócili się do mnie o pożyczkę na ten cel.

Zdecydowałam że tego nie mogę im odmówić jednak chciałabym się dowiedzieć czy pomagając rodzinie nie wpakuje ich w inne kłopoty związane z usługa zastępczego macierzyństwa.

Osoba pośrednicząca z znalezieniu surogatki twierdzi że wszystko jest legalne i zgodne z prawem.

Interesuje mnie jednak kwestia czy za taki czyn moja bratowa i brat mogą trafić do więzienia? Jak wygląda kwestia przekazania praw rodzicielskich do dziecka? Co będzie można zrobić gdy surogatka po urodzeniu dziecka zmieni zdanie i nie odda dziecka? Czy w przypadku gdy nie odda dziecka to będzie mogła od mojego brata żądać alimentów na to dziecko ?

Jak z punktu widzenia prawa wygląda proces sądowy o oddanie dziecka?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / sprawy rozwodowe