Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( SPRAWY ROZWODOWE )

Zgodny rozwód bez orzekania o winie, mediacje

Witam serdecznie. Moja sprawa dotyczy rozwodu. Od ośmiu miesięcy jesteśmy małżeństwem, wszystko układało się pomyślnie kiedy to mąż stwierdził, że poprostu nie chce ze mną być, nie kocha mnie tak jak kiedyś. Mam 22 lata, mąż 25, nie mamy dzieci, mieszkamy u teściów. Mam wrażenie, że mąż nie dorósł do małżeństwa, przerosło go chyba ta odpowiedzialność, gdy zaczęliśmy rozmawiać o wspólnym mieszkaniu.. teraz stwierdził, że chce wystąpić o rozwód. Właściwie nawet się nie kłócimy, pożycie między nami nie ustało, chciała bym ratować to małżeństwo, ale właściwie na siłę tego robić nie mogę. Mąż zażądał byśmy mieli osobno środki finansowe, zaczął coraz częściej wychodzić z kolegami, bawi i korzysta z życia a ja właściwie chyba do niczego nie jestem mu potrzebna. Jego plany związane z przyszłością właściwie są dziecinne typu zakup roweru czy nowego komputera.. nie ma tam słowa o wspólnym mieszkaniu czy też dzieciach o których marze. Na wyciągu z telefonu komórkowego pojawia się tylko jeden numer, kobity, mężatki, która jest nieszczęśliwa ze swoim mężem i obyć może to ona kieruje jego zachowaniem, a także koledzy, którzy tłumaczą mu, że samemu jest lepiej, bo sami się rozwodzą. Właściwie nie wiem co napisać w pozwie i czy powinien on być bez orzekania o winie. Przez to wszystko popadłam w nerwice i mam stany depresyjne. Co powinnam zrobić? Proponowałam mężowi wizytę w poradni dla małżeństw, ale mnie wyśmiał.. Jak mogę rozwiązać tą sprawę? Proszę o pomoc.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / sprawy rozwodowe