Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( SPRAWY ROZWODOWE )

Rozwód z winy męża, przyznanie sie do korzystania z agencji towarzyskich

Witam. Chciała bym skorzystać z Państwa usług. Chciała bym wnieść pozew o rozwód z orzeczeniem winy męża. Mam 2 dzieci (2005 rocznik i 2002 rocznik) mąż pół roku temu podjął pracę w Warszawie i zaczął swoje życie czyli korzystanie z usług agencji towarzyskich.

Uzasadnienie jakie podał to to, że on chce wolności. Zarabia tam ok 6000-4500 zł w zależności od miesiąca. chciała bym oczywiście jak największe alimenty, również w pozwie chciała bym o przyznanie oczywiście mi dzieci, oraz zasądzenie wyprowadzenia się męża z domu.

Na dzieci potrzebuję pieniędzy ze względu na to, że dziecko młodsze uczęszcza na zajęcia,ma problemy w szkole jest dyslektykiem powinien chodzić na zajęcia dyslektyczne, posiada korepetycje z j. angielskiego co tydzień jedną lekcję. Pierwszy raz korzystam z Państwa usług, proszę o szczegółową odpowiedź ile mogę dostać alimentów i czy muszę powoływać świadków by otrzymać rozwód z winy męża czy wystarczy jak on się do tego przyzna ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / sprawy rozwodowe