Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( SPRAWY ROZWODOWE )

Kwestie odszkodowań od pracodawcy za zakaz wykonywania pracy zarobkowej dla żony

Mój mąż jest obywatelem Szwecji ja jestem Polką .Maz jest pracownikiem Banku Światowego od ponad 12 lat jeżdżę z mężem po całym świecie i przez te 12 lat nie pracowałam zawodowo ze względu na miejsca w których byliśmy jak i również na miejsca gdzie praca żon była zabroniona AUSTRALIA,SYRIA,EGIPT. Przez ostatnie 6,5 roku zajmowałam się praktycznie sama wychowaniem naszej córki która w tej chwili ma 6,5 lat. Maz często podróżował czasami 2,3 tyg w miesiącu a ja mieszkałam w Austrii sama z rocznym dzieckiem, marz nas odwiedzał raz w miesiącu był z nami przez 5 dni. Czy istnieją alimenty od Banku Światowego albo jakieś odszkodowanie dla żony która przez prace swojego męża nie mogła podjąć pracy zawodowej. Jak wysokie byłoby alimenty na dziecko przy zarobkach męża około 9000 tys dolarow. Proszę o informacje prawną.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / sprawy rozwodowe