Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( SPRAWY ROZWODOWE )

Ustanowienie sądowej rozdzielności majątkowej

Moje stosunki z mężem nie układają się dobrze. Mąż pije, bierze kredyty bez mojej wiedzy, nie można porozumieć się z nim w sprawie spłaty wspólnych zobowiązań. Mamy syna, który właśnie ukończył 18 lat. Straciłam do męża zaufanie i chciałabym uporządkować wszystkie sprawy, aby móc spokojnie żyć. Próbowałam rozmawiać z mężem i ugodowo rozwiązać nasze problemy, ale z jego strony nie ma żadnej inicjatywy. Zbywa mnie odpowiedzią, że musi pomyśleć nad tym, kto z nas jakie ma ponosić koszty opłat mieszkania i innych zobowiązań, albo po prostu mówi, żebym wyprowadziła się. Wydaje mi się, że sami nie dojdziemy do porozumienia. Jakie byłoby najlepsze wyjście z tej sytuacji i w jaki sposób mogę zabezpieczyć się przed obowiązkiem spłaty długów mojego męża ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / sprawy rozwodowe