Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( SPRAWY ROZWODOWE )

Skutki spóźnienia w zapłacie alimentów, depozyt alimentacyjny

Jestem po rozwodzie,płacę alimenty na dziecko do 10 go każdego miesiąca raz od 6 lat zdarzyło mi się wpłacić 1 dzień po terminie (tak zostały zaksięgowane na koncie byłej żony wpłaciłem 14 to był piątek i trafiły na jej konto po niedzieli ) i ona rano w tym dniu od razu złożyła wniosek u komornika o egzekucje z moich poborów, podobno jest coś takiego jak depozyt alimentacyjny składający się z 6 miesięcznych alimentów lecz muszę mieć na to zgodę sądu.

Gdzie mam taki wniosek złożyć (jaki wydział Sądu itp.), ewentualnie czy mogę zwrócić się do Sądu o zaniechanie tej egzekucji?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / sprawy rozwodowe