Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO INTERNETU )

Sprzedaż eko żywności przez internet, zagadnienia sanitarne i weterynaryjne

Proszę o poradę prawna dotyczącą otworzenia działalności internetowej coś na wzór banku lub giełdy żywności.

Chciałbym otworzyć portal internetowy który będzie umożliwiał bezpośrednim producentom rolnym sprzedaż swoich produktów ekologicznych dla konsumentów.

Moja firma miałaby zająć się przyjmowaniem płatności od kupujących, obsługą dostaw czyli ja wysyłam i opłacam kuriera. Producent zajmował by się wstawieniem towaru na stronę internetową portalu a w przypadku złożenia zamówienia zapakowania i wysłania towaru do klienta.

Pytania są następujące czy moja działalność stricte internetowa wymaga zezwoleń sanepidu, inspekcji weterynaryjnej lub innych urzędów ?

Czy taka działalność nie podpada pod regulacje giełd towarowych ?

Czy taki rolnik, który produkuje ziemniaki, marchew lub hoduje kurczaki może je sprzedać bezpośrednio dla konsumenta czy tu też są wymagane jakieś zezwolenia i certyfikaty?

Czy w przypadku zatrucia będę odpowiadał za to ja czy rolnik który wyprodukował towar ?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo internetu