Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO INTERNETU )

Zakup domeny,negocjacje i ważność ustnej umowy

Jestem właścicielem firmy, która zajmuje się renowacją starych samochodów. W czerwcu 2010 założyłam stronę internetową firmy i wykupiłam domenę (rozszerzenie ..pl). W lipcu 2010 zadzwoniła do mnie ktoś ( na tel. komórkowy, który można znaleźć na stronie) z firmy, która zajmuje się także sprzedażą domen z informacją, że jakaś inna firma chce wykupić domenę z rozszerzeniem ...com. Zaproponowano mi wykup tej domeny (..com) a ja się na to zgodziłam - podkreślam, że była to kilkuminutowa rozmowa telefoniczna. Nie dostałam jednak ani żadnej umowy, którą mogłabym podpisać, ani warunków czy tez jakiegokolwiek regulaminu, ani żadnej informacji, że przekierowanie już działa. W tej chwili dostałam fakturę za wykup domeny z groźbą natychmiastowej zapłaty. Nie chce jej płacić ponieważ nie mam żadnej umowy. Przedstawiciel firmy twierdzi,że ma nagrana rozmowę telefoniczną w której zgodziłam się na wykup. Przesłano mi wprawdzie jakiś regulamin ale nikt go nie podpisał i ja nie chcę tej domeny. Proszę o informacje czy umowa telefoniczna ma moc i czy jest szansa na niepłacenie tej faktury. co ma robić?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo internetu