Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO INTERNETU )

Przeciwdziałanie praktykom firm wysyłających spam

Proszę o poradę prawną i pomoc w egzekwowaniu moich praw. Prowadzę sklep internetowy gdzie sprzedaje biżuterię zaprojektowana i wykonaną przez moją żonę. Problem z jakim codziennie się spotykam to cała masa niechcianej informacji elektronicznej z ofertami różnych produktów i proponowanych mi usług. Pozycję swojego sklepu budowałem głównie poprzez jakość wyrobów które produkuje i sprzedaję i klientów mam głównie z polecenia od osób które w przeszłości zakupiły naszą biżuterię. Dlatego też chciałbym stawić czoła firmom które codziennie przesyłają mi spam pod postacią maila w którym pytaja o możliwość przesłania pełnej oferty. Uważam to za obejście przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną i nagminne łamanie moich praw. Proszę o poradę prawną i pomoc w sprawie.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo internetu