Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO PODATKOWE )

Podatek odnieujawnionych źrodł dochodu a kwestie niezgłoszonej darowizny

Wraz z żoną otrzymaliśmy od rodziców obojga stron mieszkanie w prezencie a właściwie gotówkę na jego zakup. Minęło 4 lata a teraz odezwała się skarbówka z żądaniem udokumentowania źródła zakupu mieszkania.

I jest problem, bo jedyne co mogę im powiedzieć to to, że jest to prezent od rodziców. Boję się, że zaczną nas nękać i każą coś jeszcze dopłacać. Chciałbym się z tego wywinąć bez strat. Może zgłosić to że pożyczyliśmy te pieniądze od rodziców, na czas nieokreślony? Mieszkanie przekracza cenę dopuszczalnej darowizny - kosztowało prawie 200 tys.zł. Lepiej byłoby wymyślić chyba pożyczkę. Proszę mi coś poradzić.

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo podatkowe