Oferujemy porady prawne online przez internet oraz podczas bezposrednich spotkan w naszym biurze.

Znajdziesz u nas tanie porady prawne, szybko i skutecznie.

Tanie porady prawne online to wygoda oraz oszczednosc czasu.

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( SPRAWY ROZWODOWE )

Alimenty na byłą żonę

Sąd Okręgowy przy rozwodzie odmówił mi alimentów na mnie, obecnie były mąż zarabia około 5800 brutto i ma premie kwartalna około 3000 daje córkom około 1000 zł bo się uczą nie są to alimenty przysadzone. Czym mogę składać nowy pozew do sadu rejonowego o alimenty na mnie mój dochód brutto 1300 zaznaczam, że te pieniądze które im daje to daje im osobiście lub wpłaca na konto. Rozwód otrzymałam w październiku 2009 od lipca do grudnia płacił za mieszkanie nie mieszka już ze mną kopił sobie mieszkanie czy mam szanse na alimenty na mnie proszę o odpowiedz dziękuje

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / sprawy rozwodowe