PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIE ( PRAWO BUDOWLANE )

Instalacja anten na budynku wielorodzinnym, kontrola nadzoru budowlanego

W bloku którym jestem właścicielem mieszkania i współwłaścicielem części wspólnych zamontowałem kilka anten do internetu. Do anten i urządzeń telekomunikacyjnych znajdujących się przy nich doprowadziłem napięcie bezpieczne w wysokości 24 V. Kabel przeprowadzony jest z mieszkania na 3 piętrze na klatkę schodową a następnie kanałem teletechnicznym a następnie przez wyłaz dachowy oraz peszlem długości 10 m do skrzynki znajdującej się już na dachu. Miałem inspekcję nadzoru budowlanego i mam wszczęte postępowanie. Czy tego typu instalacja wymaga wykonania projektów?, czy jej wykonanie wymaga zgłoszenia np. do nadzoru budowlanego itd..? Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi?

  UWAGA - masz podobny problem prawny?  

Sprawa opisana powyżej oznacza, że zajmowaliśmy się już takim, lub podobnym zagadnieniem. Dzięki temu możemy sprawnie i skutecznie rozwiązać Twój problem prawny.

Nasze porady to nie tylko wskazanie i wyjaśnienie istotnych w Twoim przypadku przepisów, ale także sugestia konkretnych działań, w oparciu o nasze doświadczenie w podobnych sprawach.

Zapytaj nas o Twój konkretny przypadek. Dzięki specjalizacji możemy zaoferować nasze wsparcie prawne teraz w jeszcze lepszych cenach.


Kliknij po wycenę - - - >   Porada prawna / prawo budowlane